Komentari na sajtu

Овде можете написати ваше мишљење, предлог, критику или било шта друго везано за рад форума.

Komentari na sajtu

Порукаод luq » 12 Феб 2015, 20:29

Gde su i zašto ih nema? Jutros ih je bilo (avaj, 0, dakle nijedan nije bio prihvaćen), međutim od popodneva im nema ni traga, ni na starim vestima. Vodite se primerom kolega iz GSPRS-a, koji su par sati po objavljivanju vesti o potpisivanju sporazuma i par desetina negativnih komentara onemogućili opciju ili je po sredi nešto drugo?
luq

Поруке: 32
Придружен: 18 Дец 2014, 00:03

Re: Komentari na sajtu

Порукаод Alex » 12 Феб 2015, 23:34

Nemam pojma, nemam nikakve veze sa uređivanjem info sajta. :geek:
"We want information, information, information."- "Who are you?" - "The new number two." - "Who is number one?" - "You are number six." - "I AM NOT A NUMBER, I AM A FREE MAN!!!" - "HAHAHAHAHAHAHAHA."
Корисников грб
Alex
Модератор

Поруке: 3509
Придружен: 18 Апр 2009, 11:43

Порукаод luq » 13 Феб 2015, 00:15

Pretpostavljam da ćemo morati da sačekamo nekog ko ima. Mada, osim ako razlog nije tehničke prirode (u kom slučaju su mogli da stave obaveštenje), ne vidim poentu, jer i dalje forum radi, pa se tako mogu napraviti teme za svako obaveštenje čiji naslovi će se nalaziti u uglu sajta. To jest, ako ne odluče i to da nam zabrane.

OK, neću više spekulisati, čekam da se odgovorni pojavi.
luq

Порукаод luq » 13 Феб 2015, 17:34

By the way, čita li neko od uređivača info sajta forum uopšte?
luq

Порукаод samotnjak » 14 Феб 2015, 16:53

Mislim, čak sam i sigurna, da ne čita.
Ništa u životu ne razveseljava tako kao kad nas gađaju, pa promaše.(V.Čerčil)
Корисников грб
samotnjak
Модератор

Поруке: 1426
Придружен: 15 Феб 2010, 20:58

Порукаод goxy76 » 15 Феб 2015, 15:44

Ово је горе него у време Милошевића. Једно од основних начела Устава је слобода мишљења и изражавања.
goxy76

Поруке: 355
Придружен: 28 Феб 2012, 21:27

Порукаод luq » 15 Феб 2015, 18:09

Nije problem, ako smatrate da treba, lako cemo za svaku vest napraviti odgovarajucu temu na forumu, pa ko zeli da komentarise moze tu. Prednost je sto taj komentar nece morati da prodje odobravanje administratora (moze se obrisati samo nakon objavljivanja), mana sto ce onaj koji zeli da komentarise morati da se registruje na forum prvo. Moderatori ako zele mogu da nam izadju u susret i naprave forum (tj. odeljak) samo za vesti sa sajta. Jedino me brine koliki ce odziv biti, komentari su do sada bili "Unesi ime i komentar", dok je za forum potreban ceo nalog (username, mail, lozinka, potvrda).
U svakom slucaju, dok god imamo ovo ne moze nam sloboda govora biti ugrozena, samo malo otezana. Ne zelim da pravim spam na svoju ruku, tako da bih cenio tudje misljenje, lako cu ja (ako niko drugi) sutra otvoriti par tema.

Upada mi u oci sto su i na sajtu GSPRSa isto onemoguceni komentari, isto nakon objavljivanja vesti prenete sa sajta ministarstva (za sad otpisujem kao cinjenicu da vodje ne zele negativne komentare na njihove postupke, osim sto Unija jos nije nista uradila)...
luq

Порукаод umairali » 03 Јул 2017, 10:03

Nice Post

--------------------------
Original derma roller
umairali

Поруке: 1
Придружен: 03 Јул 2017, 10:02

Повратак на Предлози, критике, сугестије...

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост